Partnerzy |

Partnerzy

Wysoko cenię możliwość współpracy ze specjalistami i ekspertami w dziedzinie inwestycji.
Partnerzy inwestycyjni, z którymi współpracuję, łaczą w sobie pasję do inwestowania, bogate doświadczenie i wiarygodność.

privat-wealth-consulting Private Wealth Consulting Sp. z o.o. działa od 2003 roku i specjalizuje się w doradztwie w zakresie inwestycji na rynku kapitałowym. Współpracuje  z wyselekcjonowanymi instytucjami finansowymi polskimi oraz zagranicznymi, dzięki czemu może zaproponować  swoim Klientom zindywidualizowane i unikatowe rozwiązania inwestycyjne. Oferta umożliwia inwestowanie środków Klientów na wszystkich najważniejszych rynkach finansowych świata. Firma buduje relacje z Klientami długoterminowo, zapewniając im usługi na najwyższym poziomie. Warte podkreślenia jest, że 98% Klientów trafia do firmy Private Wealth Consulting z rekomendacji.

Z dniem 1 września 2016 r. Private Wealth Consulting Sp. z o.o. stała się agentem firmy inwestycyjnej Niezależny Dom Maklerski S.A. dzięki czemu może zaoferować Klientom dostęp do jeszcze szerszej oferty, w tym usługi Zarzadzania Portfelem i Doradztwa Inwestycyjnego.