O mnie

Anna-MuszyńskaAnna Muszyńska

Od kilku lat związana jestem z branżą Wealth Management. Fundamentem mojej pracy z Klientami są relacje oparte na zaufaniu, etyce i profesjonalnej wiedzy.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam w instytucjach finansowych takich jak: HSBC Bank Polska, Dom Inwestycyjny Xelion i Bank Pekao SA.
Jako Doradca ds. Inwestycji oraz Doradca ds. Zarządzania Majątkiem zajmowałam się inwestycjami Klientów Indywidualnych w zakresie funduszy inwestycyjnych.

Rynek kapitałowy jest moja pasją, dlatego z prawdziwą przyjemnością i zainteresowaniem spędzam czas na analizowaniu trendów i możliwości inwestycyjnych.
Zmienność i ryzyko, szanse i zyski, to cechy związane z każda inwestycją. Dlatego tak ważne w pracy doradcy powinno być budowanie świadomości inwestycyjnej Klientów, a wraz z nią ochrona i pomnażanie majątku.

Wiedzę z zakresu inwestycji zdobywam od kilkunastu lat poprzez samodzielną naukę, uczestnictwo w licznych kursach, seminariach i szkoleniach.

Własne doświadczenie w inwestowaniu na rynku papierów wartościowych, jak również rozmowy i spotkania z inwestorami giełdowymi pokazały mi jak istotna rolę w procesie podejmowania decyzji pełni psychologia inwestora i psychologia giełdy.
Uczestnictwo w kursach European Financial Analyst (EFA), Dyrektor Finansowy oraz Chartered Financial Analyst (CFA) pogłębiło posiadaną wiedzę dotyczącą finansów, ekonomii, zarządzania portfelem i wyceny papierów wartościowych.

Znajdą Państwo tutaj wartościowe analizy, artykuły, recenzje o tematyce finansowej i inwestycyjnej.

Link do profilu na Linkedin: http://www.linkedin.com/pub/anna-muszynska/41/124/8a4

Notowania giełdowe

Kursy walut

Kontrakty na surowce